ORGANIZACJA WYDARZEŃ W STREFIE VIP

 

ORGANIZACJA WYDARZEŃ W STREFIE VIP

Strefa VIP w Cinema City Bonarka Kraków to wyjątkowe miejsce, które łączy nowoczesne technologie multimedialne z wygodnym lobby VIP i otwartym barem. Tutaj możesz przyjąć swoich gości w znakomitej atmosferze. Profesjonalny personel strefy VIP zapewni kompleksową organizację Twoich konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych lub imprez firmowych.

 

UDOGODNIENIA STREFY VIP

title

Wygodne lobby VIP i otwarty bar z przekąskami i napojami

title

3 klimatyczne sale dla 23, 29 i 47 osób

title

Luksusowe, skórzane, elektrycznie regulowane fotele

 

SPRZĘT MULTIMEDIALNY

Przestrzenie lobby strefy VIP oraz sale kinowe wyposażone są w najnowocześniejsze urządzenia multimedialne:  doskonałe systemy dźwięku, mikrofony oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Z kompatybilnymi ekranami i cyfrowymi projektorami liniowymi można wyświetlać prezentację we wszystkich salach jednocześnie i zarządzać konferencją z holu lub z jednej z trzech widowni. Urządzenia działają z oprogramowaniem Microsoft i Macintosh i mogą być podłączone do telewizji satelitarnej.

 

 

PEŁNA OBSŁUGA CATERINGOWA

title

Otwarty bar w strefie VIP: serwujemy zimne i gorące napoje oraz napoje alkoholowe, menu obejmuje trzy rodzaje sałatek, słone przekąski, ciasta i owoce.

title

Na życzenie oferujemy rozszerzone menu dopasowane do potrzeb gości.

 

JAK SIĘ DOSTAĆ

Strefa VIP Cinema City znajduje się w centrum handlowym Bonarka, do którego z łatwością można dojechać z centrum Krakowa i autostrady A4. Goście mogą korzystać z miejsca parkingowego z 3,200 miejscami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

e-mail: vip@cinema-city.pl
tel. komórkowy: 510 024 060
tel. stacjonarny: 12 299 99 81

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland – CC sp. z o.o. sp.j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

 

WRÓĆ DO ZAKŁADKI OFERTY