STREFA VIP - WIĘCEJ NIŻ KINO

Strefa VIP Cinema City Bonarka w Krakowie jest jedynym w Polsce kinem typu all inclusive. Przekąski i napoje bez limitu, kameralna atmosfera lobby, film oglądany w luksusowych, skórzanych i elektrycznie regulowanych fotelach. To wszystko w cenie biletu.

 

 

WIĘCEJ NIŻ KINO

title

Przytulne, eleganckie lobby z nieograniczonym dostępem do przekąsek i napoi w cenie biletu

title

3 klimatyczne sale dla 23, 29 i 47 osób

title

Luksusowe, skórzane, elektrycznie regulowane fotele

 

OPEN BAR

title

W otwartym barze VIP w cenie biletu czekają na Ciebie wyśmienite sałatki, słone przekąski oraz ciasta i owoce. Pragnienie zaspokoją napoje bezalkoholowe, w tym woda, soki, kawa i herbata.

title

Podczas specjalnych okazji istnieje możliwość zamówienia dodatkowego cateringu, dopasowanego do okazji

 

JAK DO NAS DOTRZEĆ

 

Strefa VIP Cinema City znajduje się w centrum handlowym Bonarka, do którego z łatwością można dojechać z centrum Krakowa i autostrady A4. Goście mogą korzystać z miejsca parkingowego z 3,200 miejscami.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

e-mail: vip@cinema-city.pl
tel. komórkowy: 510 024 060
tel: 12 299 99 81

W przypadku kontaktu z nami i podania danych osobowych informujemy, że ich administratorem jest Cinema City Poland – CC sp. z o.o. sp.j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usług, w przypadku skorzystania z nich lub odpowiedzi na kierowane pytania. Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku chęci otrzymywania od nas informacji o wybranych ofertach w formie elektronicznej lub telefonicznej, konieczne będzie wyrażenie zgody pozwalającej na prowadzenie takich działań.

 

WRÓĆ DO ZAKŁADKI OFERTY